Олімпійський тиждень та день фізичної культури та спорту в Новій Каховці

13.09.2013 18:50:00

12 вересня 2013 року в місті Нова Каховка на стадіоні «Енергія» в рамках реалізації в регіоні соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» та популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини було проведено спортивно-масові заходи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Новокаховської міської ради, а саме – змагання з волейболу, стрітболу, міні-футболу, шашок, шахів, легкої атлетики. У змаганнях взяло участь близько 750 учнів

12 вересня 2013 року в місті Нова Каховка на стадіоні «Енергія» в рамках реалізації в регіоні соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» та популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини було проведено спортивно-масові заходи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Новокаховської міської ради, а саме – змагання з волейболу, стрітболу, міні-футболу, шашок, шахів, легкої атлетики. У змаганнях взяло участь близько 750 учнів. Свято розпочалося зі святкової ходи під мелодію спортивного маршу, під час якої лунали назви команд та спортивні речівки. 
 
Учасників змагань вітали: керуючий справами виконавчого комітету Василь Акуленко та головний спеціаліст Херсонського обласного Олімпійського комітету Катерина Кострікова, яка передала вітання від голови Національного Олімпійського Комітету України Сергія Бубки. Також Катерина Кострікова вручила від Олімпійського комітету всім загальноосвітнім навчальним закладам та учасникам змагань цінні подарунки, які містять не тільки Олімпійську символіку, а й інформацію про здобутки українських спортсменів на Олімпійських іграх.
 
За результатами проведення змагань зі стрітболу перше місце посіла команда СЗОШ № 8.
У змаганнях з волейболу перше місце посіла команда гімназії. 
У змаганнях з міні-футболу перше місце посіла команда СЗОШ № 8. 
У змаганнях з шашок перше місце посіла команда ЗОШ № 10. 
У змаганнях з шахів перше місце посіла команда НКЕТЛ. 
Переможці та призери змагань були нагородженні медалями, 
грамотами, кубками та цінними подарунками. Усі навчальні заклади отримали по футбольному, волейбольному та баскетбольному м’ячу.

Корисні посилання