Олімпійський тиждень до Дня фізичної культури і спорту в КЗ «Архангельська ЗОШ І-ІІІ ступенів» завершився Олімпійським уроком

16.09.2016 15:59:59
Олімпійський тиждень до Дня фізичної культури і спорту в КЗ «Архангельська ЗОШ І-ІІІ ступенів» завершився Олімпійським уроком

У комунальному закладі «Архангельська ЗОШ І-ІІІ ступенів», який славиться своїми спортивними традиціями, Олімпійський тиждень був насичений не менш цікавими масовими заходами для усіх вікових категорій школярів.

Серед учнів молодшого віку, керівником фізичного виховання та класоводами, проведено спортивний калейдоскоп у вигляді рухливих ігор і вправ на свіжому повітрі. Для учнів 7-8 класів проводилися змагання  з піонерболу, де переможцями стала збірна команда 7 класу. «Веселі старти» відбулися між командами 5-6 класів. Учні 9,10-11 класу брали участь у змаганнях зі спортивного багатоборства. Переможцями стали: Мурченко Михайло, Педченко Валерій, Педченко Владислав, Гарастюк Максим.

Проведення Олімпійського уроку став заключним заходом. Перед уроком всі учні школи вишукувалися на урочисту лінійку, на якій були підведені підсумки проведення тижня, вручені грамоти командам та найкращим учасникам змагань.

Олімпійський вогонь є символом олімпійських ігор, був запалений кращим спортсменом школи Гарастюком Максимом, який побажав всім пронести цей вогонь перемог через увесь 2016-2017 навчальний рік.

На змаганнях, що проходили на «Олімпійському уроці», були присутні і допомогли в суддівстві: заступник голови райдержадміністрації – Пурик Н.І., Арханегльський селищний голова – Гриньок В.І, головний спеціаліст сектора молоді та спорту райдержадміністрації – Бреславець Н.П., директор КЗ “Високопільська ДЮСШ” – Соколянський Ю.А.

Спортсмени показали високі результати з бігу на витривалість, гирьового спорту, хороші знання з історії Олімпійських Ігор,  та з інших видів конкурсів та змагань. Переможцем стала команда 9 класу – «Олімпійці», які отримали Грамоти і Подяки від заступника голови райдержадміністрації – Н.І. Пурик.

Корисні посилання