Брифінг Юрія Гусєва про епідемічну ситуацію в області та важливі події за тиждень 16.09.2020

16.09.2020 14:02:53
Брифінг Юрія Гусєва про епідемічну ситуацію в області та важливі події за тиждень 16.09.2020

 

 

ЗАГАЛЬНА СТАТИСТИКА

За останній тиждень (з 09 по 15 вересня) проведено 3717 ПЛР-досліджень та 8992 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу.

(Зафіксовано 165 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19 і 66 одужань. Померло 2 людини)

 

За останню добу проведено 553 ПЛР-дослідження та 1751 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу. Зафіксовано 41 новий лабораторно підтверджений випадок на COVID-19 і 12 одужань.

Сьогодні зранку маємо ще  18 нових одужань та нажаль 3 летальних випадки:

- чоловік, 62 роки, житель м Херсон. Мав захворювання на пневмонію, цукровий діабет та COVID-19.

- жінка,71 рік, жителька Олешківського району. Мала захворювання на пневмонію та COVID-19.

- чоловік, 70 років, житель м. Херсон. . Мав захворювання на пневмонію, був підключений до апарату ШВЛ. Мав супутню патологію серця та  COVID-19.

 

Тож наразі в області 703 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус.

З них:

397 людей побороли недуг;

286 інфікованих  COVID-19;

20 людей померли.

 

Події за тиждень
07.09    Учасниками кандидатської стадії міжнародної сертифікації якості “Блакитний прапор” стали два пляжі Херсонщини: центральний пляж у с. Щасливцеве та пляж «Чайка №1» у с. Генічеська Гірка.

08.09    Херсонщину відвідав заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ігор Яременко. Він оглянув КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка», дамбу на Північно-Кримському каналі.

10.09    Херсонщину з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. 
•    Він ознайомився з можливостями розвитку зрошення в Херсонській області в Інституті зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України;
•    Перевірив хід будівництва мостопереходу ХБК – Таврійський;
•    Відвідав Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ та відзначив оперативне виявлення фахівцями контактних хворих;
•    А також назвав Херсонщину лідером в питанні боротьби з коронавірусною інфекцією.

12.09    У Херсоні відбувся XXIІ театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». Був радий привітати учасників та відзначити працівників Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша.

14. 09    Почала працювати Обласна рада ветеранів – учасників бойових дій та сімей загиблих (померлих) захисників України при Херсонській облдержадміністрації.

15.09    Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв повторно відвідав Олешківський та Білозерський райони разом з правоохоронцями. Разом з громадою обговорили нагальні питання.

15.09    Ввели в обіг нові поштові марки серії “Маяки України”. На них зображені найвищий в Україні Станіслав-Аджигольський Задній маяк. А також Бирючий маяк, унікальний маяк на острові Зміїний, а також три маяки, розташовані на території тимчасово окупованої АР Крим – Іллінський (на мисі Святого Іллі), Меганомський (на мисі Меганом) та Євпаторійський.

З 4 вересня  Почали роботу ковід-патрулі у складі представників облдержадміністрації, ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області та правоохоронців. За час рейдів складено 8 протоколів за порушення карантинних норм суб’єктами господарювання.Корисні посилання