До уваги виробників органічної продукції!

16.06.2021 11:25:33
До уваги виробників органічної продукції!

Департамент розвитку сільського господарства та зрошення обласної державної адміністрації повідомляє, що з 20 вересня по 1 жовтня 2021 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» організовує та проводить міжнародний захід Ukrainian Organic Export Days (UOED).

Проєкт реалізується спільно з Асоціацією «Ягідництво України» завдяки підтримці наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), який виконується компанією Chemonics International, а також за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Учасники проєкту, які можуть підтвердити органічне походження продукції відповідним сертифікатом (наприклад: BioSuisse, NOP, USDA, EU Organic Bio та інші.) матимуть можливість взяти участь у заздалегідь підготовлених бізнес-зустрічах з потенційними партнерами з країн ЄС та у тренінгу з ведення В2В-онлайн перемовин, ознайомитись з торговими можливостями та проаналізувати пріоритетні ринки для експорту. 

Враховуючи високу актуальність органічного виробництва в Україні, запрошуємо вас зареєструватися та прийняти участь у проєкті 

Захід UOED у Фейсбук: https://cutt.ly/onT0sZY

Контактною особою від Установи для подальшої комунікації з порушеного питання призначено Пащукова Сергія, провідного фахівця відділу експортної освіти. Електронна адреса: spashchukov@epo.org.ua, мобільний телефон: 066 423 53 23. 

 

Оперативна інформація щодо рівня оптових цін на плодоовочеву групу товарів станом на 15 червня 2021 року

Оперативна інформація про рівень позабіржевих закупівельних цін на зернові та технічні культури в Херсонській області станом на 15 червня 2021 року

Корисні посилання