Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на державних дорогах Херсонської області

21.12.2021 15:10:12
Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на державних дорогах Херсонської області

Погодні умови за добу: опади у вигляді снігу розпочались 21 грудня близько 11:30 год. у Херсонському, Бериславському, Каховському та Генічеському районах області.

Температура від +1°С до -2°С. Вітер північно-східний швидкістю 8 м/с з поривами до 15 м/с.

На дорогах державного значення області на зимовому утриманні задіяно 30 одиниць спецтехніки та 44 дорожніх робітники. Наразі здійснується обробка доріг протиожеледними матеріалами та патрульне снігоочищення.

Проїзд державними дорогами області забезпечено. Стан покриття на дорогах – мокре, оброблене протиожеледними матеріалами.

Водії пам’ятайте, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань.

При Службі автомобільних доріг організоване цілодобове чергування дорожників та спеціальної техніки, відповідальними черговими та диспетчерською службою здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на автошляхах.

В разі ускладнення руху - телефонуйте нашому диспетчеру за номерами (0552) 36 – 67 – 36, (0552) 36 – 77 – 66 (цілодобово).

Стоянки та місця відстою для транспортних засобів зображені на Google карті за посиланням.Корисні посилання