Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

09.09.2019 12:19:00
Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись частиною п’ятою статті 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Екосервіс» від 06 вересня 2019 року № 2019954465.

 Метою планованої діяльності є відновлення санітарно-екологічного та гідрологічного стану водойм Веревчина та Кошева поруч з вулицею Домобудівельна в м. Херсон з упорядкуванням прибережної захисної смуги. Загальна площа ділянки становить 60,7 га.

 Інформуємо, що згідно пункту сьомого вищевказаної статті Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

 Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: пров. Козацький, 10, м. Херсон, 73000, Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: [email protected].

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Екосервіс» від 06 вересня 2019 року № 2019954465.

Корисні посилання