Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

04.03.2020 06:02:13
Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись частиною п’ятою статті 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Департамент енергетики та екології Херсонської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дом «Зоря-Плюс» від 27 лютого 2020 року № 20202255391.

Метою планованої діяльності є нове будівництво зрошувальної мережі для встановлення 5-ти дощувальних машин кругової дії для зрошення земель, які знаходяться в оренді ТОВ «Торговий Дом «Зоря-Плюс» в адміністративних межах Чаплинської селищної об’єднаної територіальної громади Чаплинського району Херсонської області.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого вищевказаної статті Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: пров. Козацький, 10, м. Херсон, 73000, Департамент енергетики та екології Херсонської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: [email protected].

Повідомлення про плановану діяльніяльність, ка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дом «Зоря-Плюс»

Корисні посилання