Організаційний відділ інформує

16.10.2015 12:50:23
Добігає кінця робоча п’ятиденка, проте, як і завжди, для працівників організаційного відділу апарату обласної державної адміністрації робота понад усе!

Протягом тижня відповідно до посадових обов’язків та  в межах компетенції було здійснено організаційне забезпечення проведення:
– 12 та 13 жовтня зустрічей голови обласної державної адміністрації з громадами населених пунктів Цюрупинського та Білозерського районів з питань соціально-економічного розвитку територій;
– 13 жовтня в Білозерському районі виїзного засідання Ради оборони Херсонської області з вирішення першочергових завдань підвищення обороноздатності регіону; 
– 14 жовтня заходів з нагоди святкування Дня захисника України, який в цьому році відзначається в Україні вперше;
– 15 жовтня селекторної наради Антикризового енергетичного штабу під головуванням Прем’єр-міністра України;
– 16 жовтня нарад з питань належної подачі тепла до житлових будинків, а також закладів бюджетної та соціальної сфери, надання субсидій на комунальні послуги.  
В суботу, 17 жовтня, об 11.00 на набережній ім.О.Федорова (парк Слави) відбудеться свято «Естафета морських поколінь» з нагоди урочистої посвяти в курсанти Херсонської державної морської академії поповнення 2015 року.
Разом з тим, працівниками відділу протягом тижня узагальнено, опрацьовано та створено низку аналітичних і оперативних інформацій для АПУ й КМУ.
Здійснено моніторинг рівня матеріально-технічного забезпечення  ТВК і ДВК з чергових місцевих виборів, про що поінформовано ЦВК та КМУ.
Зроблено аналіз виконання плану роботи ХОДА за ІІІ квартал 2015 року.
Проведено роботу із зверненнями громадян, що були на розгляді у відділі.
Виконано ряд завдань не передбачених планами роботи.

Корисні посилання