«Основна задача ТЕЦ – забезпечити херсонців теплом», – Юрій Гусєв

17.07.2019 12:29:24
«Основна задача ТЕЦ – забезпечити херсонців теплом», – Юрій Гусєв

17 липня голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв здійснив робочу поїздку на АТ «Херсонська ТЕЦ» та оглянув потужності підприємства. 


На підприємстві погіршується фінансово-економічний стан, є заборгованість із заробітної плати, недостатня динаміка скорочення заборгованості за спожитий природний газ тощо. Голова облдержадміністрації наголосив, що така ситуація ставить під загрозу належний початок опалювального сезону 2019/20 року в Херсоні. З цього приводу на території підприємства відбулася нарада за участі заступника голови облдержадміністрації Сергія Тригуба, керівництва міста, представників профільних структурних підрозділів облдержадімінстрації, фахівців Херсонської ТЕЦ та правоохоронців.

«Ми всі знаємо про проблеми минулого року, тому засідання присвячене тому, щоб не допустити їх повторення. Невчасний запуск ТЕЦ особисто я буду вважати диверсією і неякісним управлінням», - наголосив Юрій Гусєв.

Під час наради присутні заслухали доповідь т.в.о. генерального директора АТ «Херсонська ТЕЦ» Віктора Судака про стан підприємства та пропозиції щодо вирішення нагальних питань.

Активну участь у дискусії брав і актив підприємства.

За результатами обговорення голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв видав ряд доручень для вирішення проблемних питань діяльності АТ «Херсонська ТЕЦ та підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року.

Зокрема, провести перевірку фінансово-господарської діяльності АТ «Херсонська ТЕЦ» за період роботи 2018 – 2019 рік; забезпечити погашення заборгованості по заробітній платі перед працівниками підприємства; провести перевірку обґрунтованості складових тарифів; здійснити детальний аналіз заборгованості підприємства за спожитий природний газ та ін.

Крім того, для вирішення даного питання на законодавчому рівні Асоціацією «УкрТЕЦ» готуватимуться проекти у вигляді нормативно-правових актів до Кабінету Міністрів.

На самому підприємстві буде створено робочу групу, що виїжджатиме й працюватиме з боржниками.

Наступне засідання, присвячене проблемам ТЕЦ, відбудеться за 2 тижні, коли можна буде підвести підсумки виконаної роботи.Корисні посилання