«Основне завдання влади – зробити життя людей комфортним та зручним»-зауважив керівник району під час проведення виїзного прийому громадян Любимівської селищної ради

12.02.2016 14:49:34
«Основне завдання влади – зробити життя людей комфортним та зручним»-зауважив керівник району під час проведення виїзного прийому громадян Любимівської  селищної ради

Однією із форм спілкування представників влади з населенням  є особистий прийом громадян, що проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення.

З метою оперативного вирішення актуальних питань, якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг,  голова районної державної адміністрації, Салтиков Валерій  Миколайович за  участю керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади провів виїзний  прийом громадян Любимівської селищної ради.

На черговій зустрічі із людьми Валерій Миколайович намагався вникнути у кожне питання та допомогти у його вирішенні.

Очільником району були надані роз’яснення на самі різноманітні питання  соціального захисту, охорони здоров’я, земельних відносин, комунального господарства, поставлені у зверненнях громадян.

Зокрема громадяни звернулися із проханням допомогти вирішити питання щодо надання медичних послуг  у селищній лікарській амбулаторії на що Валерій Миколайович поінформував про те, що питання сталої роботи амбулаторії, забору аналізів та прийом педіатра буде обговорено під час проведення наради з головними лікарями району.

Один із заявників звернувся із питанням щодо пільгового протезування зубів для ветеранів праці. З даного питання головою райдержадміністрації було надано роз’яснення, що дана послуга надається в порядку черги, в залежності від сукупного доходу пільговика. У 2016  на пільгове протезування планується виділити 50 тис. грн. з районного бюджету.

Зі своєю проблемою  до голови районної державної адміністрації звернулися жителі щодо  вирішення   питання  пільгового проїзду членами багатодітних родин; безкоштовного харчування категорійних дітей початкових класів в школі; оформлення документів  на приватизацію  земельної ділянки; права власності на житлові будинки надані учителям за програмою «Учитель року»; встановлення трансформаторної підстанції більшої потужності на вулиці Мелітопольська; спірне питання облаштування пішохідного проходу між вулицями Степова – Пушкіна.

Начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юлією Ільїною було надано роз’яснення про дії родини, пов’язані із зміною у складі сім’ї, механізм повідомлення органів соціального захисту  та  перелік необхідних документів.

На питання що стосувалися пенсійного законодавства надала роз’яснення начальник управління пенсійного фонду Ніна Палига.

Актуальним у районі залишається питання фінансування освітянської галузі і тих ініціатив керівництва району щодо анулювання зборів коштів фондами шкіл на проведення ремонтів навчальних закладів. З приводу проведення ремонтних робіт у дошкільних навчальних закладах і механізму отримання коштів установою на дані потреби заявниці надав роз’яснення Валерій Миколайович.

Основне завдання влади – зробити життя людей комфортним та зручним. У цьому впевнені і самі громадяни, а тому і йдуть зі своїми проблемами на особистий прийом до голови районної державної адміністрації.

Корисні посилання