Особистий прийом посадових осіб – прояв відкритості до діалогу із платниками податків

26.08.2016 15:03:02
Особистий прийом посадових осіб – прояв відкритості до діалогу із платниками податків

Керівництво Херсонської ОДПІ відповідно до наказу Міністерства фінансів України “Про затвердження Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах” регулярно здійснює особистий прийом громадян.

Особисто поспілкуватися громадяни можуть з керівництвом інспекції відповідно до розподілу функціональних обов’язків, а у разі відсутності керівника – уповноваженими ним посадовими особами, керівниками та посадовими особами структурних підрозділів, до компетенції яких належать відповідні питання.

Цього року посадовими особами Херсонської ОДПІ проведено 64 особистих прийоми. Херсонці звертались переважно з питаннями щодо визнання електронних документів, надання податкових роз’яснень, виконання судових рішень, реєстрації платником ПДВ, закриття ФОП тощо.

Інформація про графік особистого прийому громадян в Херсонській ОДПІ  розміщена субсайті Територіальних органів ДФС у Херсонській області та у ЦОП Херсонської ОДПІ.

Корисні посилання