Останнє засідання Громадської ради: обговорено ряд важливих питань та підведено підсумки роботи за два роки

21.12.2018 08:15:18
Останнє засідання Громадської ради: обговорено ряд важливих питань та підведено підсумки роботи за два роки

Сьогодні відбулося підсумкове засідання Громадської ради при райдержадміністрації під керівництвом її голови Олександра Назарука. Окрім членів громадської ради у засіданні взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вакулич та головний спеціаліст відділу економіки та агропромислового розвитку Ірина Павловська.

На початку засідання до присутніх зі словами подяки за активну участь у житті громади звернулася заступник голови райдержадміністрації Ольга Вакулич подякувавши за небайдужість до долі держави і району зокрема, готовність  до конструктивного діалогу та активну діяльності задля добробуту людей. Також Ольга Леонідівна подякувала членам ради за ініціативність у проведенні спільних заходів та акцій, висловила сподівання на подальшу плідну роботу та наголосила на доцільності існування дорадчого органу при органах влади як зв’язуючу ланку між громадськістю і владою та вручила членам громадської ради подяки голови райдержадміністрації.

Провідний спеціаліст відділу економіка та агропромислового розвитку Ірина Павловська презентувала представникам інститутів громадянського суспільства перспективний план розвитку району на найближчі роки, детально зупинившись на нових напрацюваннях, які завдяки спільним діям усіх гілок влади, залученню інвестицій, заплановано реалізувати вже у найближчий час. Члени Громадської ради позитивно оцінили проведену органами влади роботу. Особливо було відмічено суттєві покращення у закладах освіти, медичної сфери та культури району та розвиток сільського господарства. Позитивні зрушення також відчуваються і у цілому в системі життєзабезпечення району. Зокрема про це свідчить і той факт, що за останні кілька років у рейтингових показниках серед районів Херсонщини, Каховський район посідає передові місця Також члени Громадської ради одностайно підтримали представлений перспективний план, де серед пріоритетів будівництво, капітальний ремонт, модернізація вагомих об’єктів соціально-економічної сфери та інфраструктури- реконструкція дитячого садочка в селі Чорнянка,  реконструкція водопровідних мереж в селах Петропавлівка  та Чорноморівка, будівництво центру безпеки в Зеленопідській ОТГ та амбулаторії загальної практики в двох громадах - Любимівській та Зеленопідській, ремонти будівель навчальних закладів Тавричанської громади, берегоукріплення  схилів Каховського водосховища та чимало інших проектів, спрямованих на розвиток зрошення, ремонт доріг, відновлення сільських водомереж, вуличного освітлення, модернізації та удосконалення об’єктів соціальної сфери тощо.

У ході засідання Громадської ради був обговорений і схвалений орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік, обговорено питання розвитку громадянського суспільства в районі та прийнято рішення звернутися до районної влади з пропозицією внесення змін до соціальних програм для вирішення питань відшкодування коштів сім’ям загиблих в зоні АТО за установлення пам’ятників та організації відвідування представниками місцевої влади та Центром допомоги учасникам АТО при РДА сімей загиблих військовослужбовців з нагоди відзначення державних свят, визначних подій та пам’ятних дат.

Також у зв’язку із закінченням строку дії під час засідання дорадчого органу перед колегами відзвітував про роботу Громадської ради за два роки її голова Олександр Іванович Назарук, подякувавши громадському активу, який увійшов до нинішнього складу ради, за активну громадянську позицію, небайдужість та готовність до співпраці. Також наголошувалася, що з кожним новим скликанням Громадська рада стає більш дієвою, а порушені членами ради питання, важливі для усієї громади району.

Заключним акордом засідання стало обрання ініціативної групу для формуванню нового складу Громадської ради, до складу якої увійшли члени існуючої ради та представники райдержадміністрації. Робота ініціативної групи буде направлена на проведення широкої інформаційної кампанії задля інформування громадськості про наміри формування нового складу громадської ради при РДА.

Корисні посилання