Освітян району привітали з Днем вчителя

04.10.2018 13:04:57
Освітян району привітали з Днем вчителя

 

 

03 жовтня 2018 року, напередодні Дня працівника освіти, у районному Будинку культури відбули урочистості та святковий концерт.

З професійним святом педагогів привітали: голова районної ради Тетяна Верховська, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Андрій Періг, які подякували освітянам за сумлінну працю та побажали міцного здоров’я, успіхів в благородній справі виховання і навчання підростаючого покоління – майбутнього України.

Кращих працівників освітньої галузі району за сумлінну працю в системі освіти, педагогічну майстерність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти відзначено Почесними грамотами голів районної державної адміністрації та районної ради.

На завершення урочистої частини на освітян чекав святковий концерт, який підготували працівники та вихованці районного Будинку культури, селищного будинку культури і центру дитячої та юнацької творчості.

 

Корисні посилання