Освітнім закладам Херсонщини передали нові шкільні автобуси

26.08.2021 19:04:35
Освітнім закладам Херсонщини передали нові шкільні автобуси

Десять територіальних громад Херсонщини сьогодні отримали сучасні шкільні автобуси. Ключі від  «Школяриків» територіальним громадам передав голова облдержадміністрації Сергій Козир. 

Зокрема, автобуси отримали представники  Верхньорогачицької, Генічеської, Голопристанської, Каховської, Милівської, Нижньосірогозької, Рубанівської, Скадовської, Станіславської та Тягинської громад.


Очільник області  зазначив, добре розуміє, що це не вирішує повну потребу в забезпеченні транспортом, проте держава та команда ОДА продовжать реалізовувати заходи, спрямовані на покращення якості галузі:
«Менш ніж через тиждень розпочинається новий навчальний рік. Тож продовжуємо працювати, аби для тих, хто навчається і працює в наших школах, були створені якнайкращі умови. І вручення шкільних автобусів − реальне цьому підтвердження. Адже освітній стандарт повинен бути високим не залежно від того, де навчається дитина - у місті чи селі».

Директор Рубанівького опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Валентина Стасенко говорить, шкільний автобус громаді дуже потрібен. Адже  у навчальному закладі сьогодні здобувають знання понад 300 учнів:
«У нас вже є один подібний автобус, але дуже раді отримати ключі від ще одного. Тож плануємо двома рейсами перевозити своїх дітей, адже громада велика і раніше їм було не зручно добиратися в школу. Дякуємо за такий подарунок».


В цілому за останні 5 років за рахунок державних коштів (освітня субвенція, інфраструктурна субвенція громадам, державний бюджет) Херсонщина отримала близько 80 автобусів. 

Щодо нового навчального року Сергій Козир зазначив, він  розпочнеться з 1 вересня та проходитиме у звичному режимі. На цьому сьогодні також наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду.

Проте навчання має відбуватися з дотриманням простих протиепідемічних правил. Окрім того, важливою умовою роботи, яка гарантує безпеку вчителя та учня, — є вакцинація освітян.  Тож Сергій Козир закликав освітян бути відповідальними.Корисні посилання