Отримано народне звання “Берегиня України”

22.05.2017 11:20:26
Отримано народне звання “Берегиня України”

18 травня 2017 року в Будинку офіційних прийомів Уряду в Києві відбулась заключна частина Міжнародного проекту «Я – Українка».

Проект здійснюється за підтримки та участі представників  Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, керівників місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій, громадських об’єднань тощо. Він розповідає про жінок, які поєднали  наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації. Невід’ємна частина проекту - випуск книги «Я — Українка», на сторінках якої розстелено рушники жіночих доль. Крім знаменитих постатей, є і багато імен, які ще не відомі широкому загалу, та є не менш значимими в долі нашої країни. Серед них відзначено Надію Нетягу, директора комунального закладу «Іванівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Високопільської районної ради Херсонської області та Тамару Жук, завідувача Архангельської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

На урочистому засіданні Надії Петрівні та Тамарі Михайлівні присвоєно народне звання «Берегиня України» з врученням ордену, грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книги Пошани «Я - Українка».

Корисні посилання