Оздоровча зміна розпочалась

17.07.2019 13:04:04
Оздоровча зміна розпочалась

Добре, що на території нашого району є такий прекрасний дитячий оздоровчий табір «Орльонок». Саме тут створено всі необхідні умови для комфортного відпочинку дітей та підлітків. Дві відпочинкові зміни вже позаду, а от вже із 6 липня поточного року у табір прибули діти та підлітки для оздоровчої зміни, яка триватиме 21 день і завершиться 26 липня. Перший тиждень був тижнем знайомств та приготувань до важливого дня – дня Відкритих дверей. І ось 13 липня табір зустрічав гостей, більшу частину яких складали батьки та рідні вихованців табору. 


З привітальним словом до всіх звернулась заступник голови Великоолександрівської РДА О.Лавренко і побажала дітям міцного здоров’я та гарного відпочинку, наповненого новими знайомствами та враженнями.  Всього за один тиждень діти разом із своїми вожатими підготували свої творчі номери. Кожен загін вражав глядачів запальними танцями, гарним співом та акторською майстерністю. 


Цього дня батьки насолодились талантами своїх дітей. Багато хто вперше брав участь у такому заході, але підтримка вожатих та друзів по загону, додала впевненості. Як результат – все вийшло і свято вдалося на славу.
Директор ТОВ ДОТ «Орльонок» М.Скибюк запевнила, що для дітей створено всі необхідні умови, а також повідомила, що оздоровлення категорійних дітей відбувається за кошти виділені сільськими та селищними радами та управлінням соціального захисту населення за рахунок районного бюджету. Всього прибуло на оздоровчу зміну 74 дитини. 
 

Корисні посилання