Під час Національного Дня Ферми відбудеться відкриття новозбудованого пологового приміщення для ВРХ

27.04.2018 12:17:48
Під час Національного Дня Ферми відбудеться відкриття новозбудованого пологового приміщення для ВРХ

Під час Національного Дня Ферми, що відбудеться 22 травня 2018 року на базі ТД «Долинское», презентуватимуть нове пологове приміщення для великої рогатої худоби.

«Будуємо приміщення на 270 корів з новим доїльним залом для того, щоб не переганяти корів. Фактично, ми просто по території ферми переміщуємо молодняк і поліпшуємо для нетелів і для майбутнього розтелення корів умови утримання та умови роздою. Зараз вони будуть знаходитись поблизу тих основних корівників, де продуктивніше поголів’я», - наголосив директор ТД «Долинское» Володимир Вікторович Хвостов.

«Також, плануємо побудувати приміщення на 600 голів. Тим самим збільшивши чисельність тварин на фермі», - ділиться Володимир Вікторович.

 

Довідка: ТД «Долинское» – одна з кращих ферм України і яскравий приклад того, як в несприятливих умовах можна мати відмінні результати. Господарство постійно розвивається, впроваджуючи інноваційні технології.

Нагадаємо, що 22 травня 2018 року в ТД «Долинское», що на Херсонщині, буде організовано традиційний захід – Національний День Ферми.

Участь у заході для аграрних підприємств безкоштовна при попередній реєстрації!

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном: (067) 470 55 63.

Корисні посилання