Підбиття підсумків минулого тижня

02.12.2020 07:00:01
Підбиття підсумків минулого тижня

24.11.2020 року відбувся візит представників Херсонської обласної державної адміністрації - начальника відділу цифрових послуг управління інформаціних технологій Павла Кулика та представника Програми "U-LEAD з Європою" Петра Макаренка до ЦНАПу в смт Новотроїцьке, який розпочав свою роботу з 02.01.2020 року.

В ході зустрічі зустрілися з новим головою Новотроїцької територіальної громади, керівником ЦНАПу та обговорили шляхи подальшого розвитку Новотроїцького ЦНАПу, створення додаткових територіальних підрозділів та віддалених робочих місць. На даний час віддаленим робочим місцем Новотроїцького ЦНАПу є КПВВ «Чонгар», який функціонує з 11.02.2020 року.

Петро Макаренко оглянув будівлю ЦНАПу, ознайомився з матеріальною базою ЦНАПу, його роботою, Переліком адміністративних послуг, які надаються в ЦНАПі, а також умовами, в яких працюють адміністратори, державні реєстратори та спеціалісти з реєстрації місця проживання та надаються адміністративні послуги мешканцям та представникам бізнесу громади.

Після огляду Петро Макаренко дуже високо оцінив досягнення ЦНАПу, які відбулися за такий короткий проміжок часу, зокрема завдяки спільній співпраці Херсонської обласної державної адміністрації, відділу цифрових послуг управління інформаціних технологій, Павла Кулика та Програми "U-LEAD з Європою" , а також голови Новотроїцької селищної ради та керівника самого ЦНАПу Ірини Собчишеної.

Петро Макаренко запевнив керівництво громади в подальшій підтримці (консультаційно-методичній роботі) з боку Програми «U-LEAD з Європою» з метою надання можливості мешканцям Новотроїцької громади зручного отримання якісних та різноманітних адміністративних послуг «на місці», без обов’язкового відвідування основного офісу ЦНАПу в смт Новотроїцьке.

Робота щодо створення ЦНАПів в нових громадах, в тому числі й віддалених робочих місць та територіальних підрозділів таких ЦНАПів, проводиться по всій області.

Корисні посилання