Підготовка  до зими на контролі

09.08.2017 13:02:27
Підготовка  до зими на контролі

Підготовка об’єктів енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в опалювальному сезоні 2017/18 року знаходиться на контролі в районній державній адміністрації.

Відповідно до плану   заходів по підготовці до зими установ, підприємств, організацій, структурних підрозділів районної державної адміністрації голова районної державної адміністрації  Сергій Старух 08 серпня 2017 року  оглянув об’єкти медичної галузі, зустрівся з трудовим колективом комунального закладу «Високопільська центральна районна лікарня».

Основним пріоритетом є забезпечення  та   дотримання  температурного режиму закладу в зимовий період,   проведення ремонту опалювальної системи,    ремонту даху, тощо.

У ході зустрічі обговорено ряд пропозицій щодо забезпечення відповідного температурного режиму,  питання кадрового забезпечення,  фінансування галузі  медицини району. Присутніх ознайомлено з основними напрямками роботи районної державної адміністрації, зокрема проведення  ремонту автодоріг, розвитку фізичної культури і спорту, соціального захисту.

На завершення надано відповіді на запитання  медичних працівників та взято в роботу  ряд пропозицій, зауважень висловлених в ході проведення робочої зустрічі.

Корисні посилання