Підприємства Херсонщини стали переможцями грантового проекту GIZ

25.10.2018 10:08:06
Підприємства Херсонщини стали переможцями грантового проекту GIZ

Шість підприємств Херсонщини, за результатами розгляду заявок на участь у Проекті «Консультування підприємств щодо енергоефективності», було відібрано для проведення безкоштовного енергоаудиту. Проект виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Загалом, Проект отримав близько 90 заявок від підприємств, що розташовані на території всієї України у чотирьох галузях: хлібопекарська, молочна, машинобудівна та виробництво неметалевих будівельних матеріалів. Після детального аналізу аплікаційних форм Проектом було прийнято рішення провести енергоаудит на 65 підприємствах.

Такий результат став можливим завдяки спільним зусиллям обласної та міської влади, КП «Херсонська енергосервісна компанія». Реалізовано проект у рамках Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста Херсона.

Внесок GIZ у підвищення енергоефективності в нашому регіоні та в Україні в цілому – дуже цінний. Зазначимо, що GIZ діє в Україні за дорученням п`яти німецьких міністерств, Європейського Союзу (ЄС), а також урядів Великої Британії та Швейцарії.

Перелік компаній Херсонщини відібраних для проведення енергоаудиту:

1. ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат», м.Херсон;

2. ФОП Урсуленко Олексій Анатолійович, смт. Антонівка;

3. ТДВ «Херсонський маслозавод», м.Херсон;

4. ТОВ «Механічний завод», м.Херсон;

5. ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», м. Херсон;

6. ПАТ «Таврійська будівельна компанія», м. Херсон.

 

Корисні посилання