Підсумки новорічних та різдвяних свят у Дніпровському районі м.Херсона

19.01.2018 14:36:48
Підсумки новорічних та різдвяних свят у Дніпровському районі м.Херсона

З 19 грудня у Дніпровському районі було розпочато святкування новорічних та різдвяних свят, на які найбільше завжди чекають  діти. Служба у справах дітей, депутати Дніпровської районної у м. Херсоні ради, Херсонський центр позашкільної роботи та навчально-виховний комплекс №7 долучилися до організації веселих та цікавих святкових заходів для дітей соціальних категорій. За підтримки депутатів районної ради та служби у справах дітей Дніпровського району проведені :

- 19 грудня 2017 – районний День опікуна за участі 192  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, разом із опікунами;
- 20 грудня 2017 – ранок-привітання «Діти-дітям. Новорічний сюрприз» на базі НВК № 7 для дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що потрапили у складні життєві обставини;
-  05 січня 2018 -  новорічне свято у кафе «Золотий ключик» для 72 дітей , що потрапили у складні життєві обставини,  

З метою організації змістовного дозвілля дітлахів під час зимових канікул, Херсонським центром позашкільної роботи на базі кафе «Золотий ключик» проведено 19 новорічних ранків , учасниками яких стали 630 дітей.

За ініціативи та організаційної  участі депутатів  Дніпровської районної  у м. Херсоні ради та Херсонської міської ради 130 дітей соціальних категорій (з малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО , багатодітних сімей) та дітей з віддалених селищ  Богданівка, Петрівка, Сонячне відвідали різдвяні вистави Херсонського обласного театру ляльок 02 та 08 січня  2018 року.

За рахунок районної цільової галузевої програми «Діти» та кошти депутатів районної у місті ради  320 дітей – сиріт, позбавлених батьківського піклування, з соціально неспроможних родин - отримали новорічні солодкі подарунки. Управлінням праці та соціального захисту населення районної ради організовано вручення 140 подарунків дітям з багатодітних родин, учасників АТО, внутрішньо переміщених сімей.

За інформацією прес-служби виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Корисні посилання