Підсумки проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році

16.05.2017 11:01:46
Підсумки проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році

Організаційний комітет з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" Нижньосірогозької районної державної(далі – Організаційний комітет) повідомляє, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 року   № 1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у квітні 2017 року проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" (далі - Конкурс). Взяти участь у Конкурсі виявило бажання 4 державних службовці. У номінації "Кращий керівник" – 2 чол., в номінації "Кращий спеціаліст" – 4 чол.

І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" проходив у три етапи:

- виконання тестових завдань в частині знання  Конституції України і законодавства про державну службу та функціональних повноважень районної державної адміністрації, посадових обов’язків державного службовця;

- складання ділового документу;

- виконання тестових завдань та практичної роботи  з володіння персональним комп'ютером.

     Слід відзначити, що  учасники Конкурсу з відповідальністю віднеслися до виконання поставлених завдань.  Вони  пройшли всі 3 етапи. Тому, відповідно до п.8 Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації  державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України  від 7 липня 2010 року № 564, участь державних службовців у даному Конкурсі буде зараховано їм як  підвищення кваліфікації.

 28 квітня 2017 року відбулося 5 засідання Організаційного комітету на якому розглянуто матеріали і затверджено результати виконання конкурсних завдань учасниками.

 За підсумками І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в Нижньосірогозькій районній державній адміністрації у 2017 році в номінації „ Кращий спеціаліст ” переможцем визначено  Мікуліну Ольгу Василівну, головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Нижньосірогозької районної державної адміністрації.

Лауреатами І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в Нижньосірогозькій районній державній адміністрації у 2017 році визначено :

1) в номінації „ Кращий керівник” за зайняте третє місце Бабенко Наталію Василівну, начальника відділу персоніфікованого обліку, головного бухгалтера управління соціального захисту населення Нижньосірогозької районної державної адміністрації

2)  в номінації „ Кращий спеціаліст” :

- за зайняте друге місце:

Володіну Юлію Петрівну,  головного спеціаліста відділу  агропромислового розвитку Нижньосірогозької районної державної адміністрації;

Явоненко Лілію Іванівну, головного спеціаліста організаційного  відділу апарату Нижньосірогозької районної державної адміністрації.

-  за зайняте третє місце  Загородню Ларису Михайлівну,  головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення Нижньосірогозької районної державної адміністрації.

15 травня 2017 року в залі засідань Нижньосірогозької районної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди підбиття підсумків конкурсу в районній державній адміністрації.

 

 

 

 

 

Корисні посилання