Підведено підсумки І (районного) туру  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

24.11.2017 14:05:47
Підведено підсумки І (районного) туру  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Учитель –професія унікальна. Подібної у світі просто немає. Педагог своїм серцем і розумом формує завтрашній день, людину. Адже буквально все твориться за звичайною учнівською партою.  Учительська доля барвистіша, ніж саме життя. Є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу – аж до запаморочення від висоти - і сірий туман буденності, свіжий рожевий вітер змін і тягуче відчуття застою.

Всеукраїнський  конкурс «Учитель року» -  це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким  необхідне відчуття особистого успіху.

У цьому навчальному році всеукраїнський конкурс  проводиться за номінаціями: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізична культура». .

У районному етапі конкурсу взяли участь 7 педагогів із семи закладів загальної середньої освіти.

Номінацію «Українська мова та література» представляли учителі української мови та літератури  Чорнянської ЗОШ І-ІІІст. – Снігур Алла Олександрівна, Архангельськослобідської ЗОШ І-ІІІ ст.- Ляшенко Наталя Вікторівна, Сергіївської ЗОШ І-ІІ ст.- Єфремова Інна Сергіївна; номінацію «Німецька мова» - Діденко Роман Володимирович, учитель Чорноморівської ЗОШ І-ІІІ ст.;  номінацію «Фізична культура»- учителі фізичної культури Коробківської ЗОШ І-ІІІ ст.- Леоненко Віталій Вікторович, Малокаховського НВК – Омельчук Ірина Юріївна, Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ № 1- Малишенко Дар'я Анатоліївна

Конкурсанти пройшли ряд випробувань: тестування з фахової майстерності, педагогіки та психології, виконання практичних робіт, проведення методичних практикумів та уроків, презентація навчальних проектів.   Конкурсні випробування проходили на базі Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ № 1.

Адміністрація закладу освіти (директор  Жак Л.П., заступники директора Яцун М. І,   Кириченко О.Ю.) створили належні умови для  якісного проведення всіх конкурсних випробувань.

У фіналі районного конкурсу «Учитель року – 2018», який відбувся 24 листопада 2017року, конкурсанти та педагоги закладів освіти продемонстрували професійну та авторську майстерність.  За результатами усіх конкурсних випробувань переможцями стали: у номінації «Українська мова та література»-  Снігур А.О., у номінації «Німецька мова»- Діденко Р.В., у номінації «Фізична культура» - Омельчук І.Ю. Переможці та лауреати районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»  були нагороджені грамотами відділу освіти Каховської РДА.

Конкурс професійної майстерності – це один з етапів  вияву професійного росту вчителя. Участь у конкурсі  «Вчитель року» є можливістю заявити  про себе як про креативну, фахово компетентну, творчу особистість. Конкурс дає можливість розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого зростання.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася голова профспілки працівників району Шевченко І.І. Їм вона  зичила творчості у здійсненні всіх задумів і починань, мудрих учнів, добра, щедрої долі, сил та енергії, міцного здоров’я на довгі роки та вручила їм сертифікати на грошові винагороди.

Адміністрації  шкіл привітали своїх конкурсантів квітами та цінними подарунками.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до проведення конкурсу!

 

Корисні посилання