Підведено підсумки районного етапу  обласної виставки серед учнівської молоді з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

23.03.2018 12:50:23
Підведено підсумки районного етапу  обласної виставки серед учнівської молоді з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

У березні 2018р. підведено підсумки районного етапу  обласної виставки серед учнівської молоді з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

Виставка-конкурс проводилась з метою залучення дітей до декоративно-ужиткового мистецтва, підтримки й розвитку народних традицій, відкриття і розуміння прекрасного в повсякденному житті, формування естетичного смаку, пропаганди поваги до національної культурної спадщини та підведення підсумків роботи гуртків даного напрямку.

На виставку-конкурс було представлено 103 експонати з 16 закладів загальної середньої освітиКаховського району та комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості». Творчі роботи були подані в різних тематичних розділах та техніках: художнє плетіння, художні вироби з деревини, гончарство та художня кераміка, художнє плетіння, в’язання спицями, гачком, художня вишивка, народна лялька,м'яка іграшка, вироби з тіста, бісероплетіння, паперова пластика, композиції з природних матеріалів рослинного та тваринного походження, інші техніки виконання.

Більшість робіт мала композиційну довершеність, високий рівень технічної майстерності, оригінальну подачу.

У цьому році значно підвищилась активність шкіл району у виставці-конкурсі.

Найбільшу кількість призових місць у виставці отримали учні, вихованці гуртків Районного центру дитячої та юнацької творчості (28), Роздольненської «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (12), Кам'янського НВК (9), Коробківської ЗОШ І-ІІІ ст. (6), Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ №1 (6), Сергіївської ЗОШ І-ІІ ст. (4).

38 найкращих робіт виставки рекомендовано журі для участі у Всеукраїнській виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

Побажаємо визнання, успіхів юним творцям на обласному рівні та плідної роботи в журі обласної виставки керівника Зразкового художнього колективу гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Юні майстрині» Районного центру дитячої та юнацької творчості Олені Колодич.

 

Корисні посилання