Підведено підсумки спортивного 2017 року

26.01.2018 14:11:51
Підведено підсумки спортивного 2017 року

25 січня 2018 року, голова обласної державної адміністрації, а за сумісництвом ще й голова Херсонської обласної федерації футболу Гордєєв Андрій Анатолійович завітав з робочою поїздкою до Нижньосірогозького району, де прийняв участь у районному святі підведення підсумків спортивного 2017 року.

Цього року на свято було запрошено багато почесних гостей. Серед них начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Кан Юрій Борисович та виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Кручер Олексій Станіславович.

З таким розмахом спортсмени ще не підводили підсумки своїх досягнень та здобутків. Свято зібрало разом всіх працівників сфери фізичної культури та спорту району, юних спортсменів та їх наставників, ветеранів спорту, спортивних меценатів, діючих спортсменів. Підсумки 2017 спортивного року беззаперечно засвідчують, що в районі фізкультура і спорт розвиваються та користуються не аби якою популярністю.

 Виступаючи перед присутніми, голова обласної державної адміністрації Гордєєв Андрій Анатолійович зазначив, що фізична культура і спорт відіграють важливу роль у здоров’ї, вихованні та повноцінному розвитку особистості. Відмітив, що будівництво сучасних спортивних майданчиків, а їх уже введено в дію 7,  відіграло велику роль у розвитку спорту та популяризації здорового способу життя серед мешканців Херсонської області, а особливо серед молоді. І поява сучасного спортивного майданчика, який незабаром зявиться у Нижньосірогозькому районі, суттєво пожвавить спортивне життя спортсменів та долучить до здорового способу життя нових прихильників. Побажав всім присутнім міцного здоров’я, миру та нових перемог і звершень, щоб в подальшому був привід завітати на спортивне свято до Нижньосірогозького району.

Вітаючи учасників свята голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович зазначив, що в районі найбільша кількість футбольних команд та спортивних турнірів, і ми відчуваємо гордість за наших спортсменів, які  дають нам хвилі позитивних емоцій від заслужених перемог і нагород. Подякував меценатам, які підтримують місцеві команди, забезпечуючі спортсменів спортивним обладнанням, екіпіровкою та транспортом для виїздів на матчі.

Всіх учасників урочистостей привітали й інші почесні гості, які сказали багато добрих теплих слів.

У рамках щорічної церемонії підведення підсумків спортивного року були відзначені почесними грамотами, подяками та пам’ятними призами кращі спортсмени та ті, хто долучився до розвитку спорту в районі. Недаремно цього року свято проходило під гаслом «Герої року». Адже у нас в районі їх чимало.

Протягом усієї урочистої програми спортсменів року музичними дарунками вітали артисти районного Будинку культури. Крім того, всі учасники святкового заходу мали змогу згадати кращі моменти зі спортивного життя району, адже  програма супроводжувалася тематичним відеорядом.

Корисні посилання