Пам'ятаємо про загиблих: на Херсонщині вшанували полеглих героїв Іловайська

29.08.2020 11:43:28
Пам'ятаємо про загиблих: на Херсонщині вшанували полеглих героїв Іловайська

На Алеї Героїв Незалежної України відбулося віче до Дня пам`яті захисників України «Вони намагалися поховати нас, але вони не знали, що ми насіння». Близько сотні херсонців прийшли, аби вшанувати світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність нашої країни. 

Військовослужбовці, родичі загиблих воїнів та просто небайдужі херсонці приєдналися до акції та разом встановили біля світлин Героїв зменшені копії державних прапорів, які є символом вічної поваги до подвигу наших співвітчизників.

Слова скорботи та вдячності загиблим захисникам України висловив перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

“Ворог не дає нам спокою і російська агресія знову зазіхнула на український суверенітет. Тоді тисячі українців стали на захист своєї країни. На жаль, багато з них віддали своє життя та стали воїнами світла. Важко зарадити горю матері, яка втратила доньку або сина. Не можливо описати біль дитини, яка більше не зможе обійняти свого батька. Тому ми маємо пам’ятати про їх подвиг, адже поки ми їх пам'ятаємо, вони живуть у наших серцях”, - наголосив Дмитро Бутрій.

Також на Алеї звучали вірші херсонця Романа Набєгова - захисника України, який загинув 29 серпня 2014 року, в тому самому «зеленому коридорі» під Іловайськом. Всім, хто був присутній на пам'ятному заході, подарувала маленькі книжки з віршами Романа.Корисні посилання