Пам’ять загиблих під Іловайськом вшанували у Нововоронцовці

30.08.2019 05:37:57
Пам’ять загиблих під Іловайськом вшанували у Нововоронцовці

Сьогодні, в пам’ять про трагедію під Іловайськом, настоятелем храму, ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних радість» митрофорним протоієреєм Василем Гаврилюком проведено поминальну панахиду присвячену 5-й річниці Іловайської трагедії та тих, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Побратими, близькі та рідні зібралися разом, щоб у спільній молитві згадати загиблих Героїв, справжніх синів України, які ціною власного життя виборювали свободу й незалежність своєї Батьківщини.

«Ми повинні щодня пам’ятати, що всі учасники боїв під Іловайськом назавжди залишаться в серцях кожного українця, тисячі життів українців було перекреслено, для мільйонів українців ця подія стала найжорстокішою битвою за часи існування незалежної України та найкривавішою за час проведення АТО та ООС внаслідок Російської агресії. Бажаю Вам міцного здоров’я, Божого благословення та невичерпних сил, миру у серці, твердості у вірі, щедрих Божих Благословень та опіки Божої Матері!», звернувся до присутніх протоієрей Василь Гаврилюк.

Всі присутні провели спільну молитву за загиблими земляками, за мир та спокій у нашій державі, попросили у Бога миру та спокою для України, сили і хоробрості українському війську, а також Божого благословення.

Після спільної молитви о.Василь звернувся до всіх зі словами вдячності за небайдужість до цього духовного місця, який є безцінним дарунком Бога Творця.

Корисні посилання