Пам’ятаємо героїв АТО

27.09.2019 12:55:29
Пам’ятаємо героїв АТО

26 вересня 2019 року у Дар’ївській загальноосвітній школі ім.Андрія Шульги Білозерського району відбулася лінійка-реквієм з нагоди відкриття тематичної експозиції присвяченої Герою АТО.

Під час виконання одного із завдань у Донецькій області, 31 липня 2014 року, бійці шукали брід, через який повинні були пройти особовий склад та техніка. Вони розмінували дорогу, але повертаючись назад, Андрій Шульга помітив ще одну міну. Зрозумівши, що вибуху не уникнути, він наказав товаришам лягати, а міну накрив своїм тілом. Таким чином врятував своїх товаришів від вірної смерті.

Указом Президента України № 708/2014 від 8 вересня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Андрій Шульга, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

На лінійку завітали рідні та близькі Андрія, бойові побратими з 79-ої Миколаївської аеромобільної бригади, ветерани АТО/ООС, представники з райдержадміністрації, сільської ради, громадських організацій, місцеві жителі.

Захід розпочався із виконання Державного гімну України, молитви, яку прочитав разом з присутніми військовий капелан о.Ігор, хвилини мовчання за загиблими земляками.

 Директор школи Олена Нечмілова поділилась спогадами про Андрія, як про щирого, доброзичливого учня, воїна, який є зразковим прикладом для школярів. Її слова підтримав командир саперного підрозділу в якому служив Андрій, який зазначив, що він став взірцем для всіх військовослужбовців 79-ої аеромобільної бригади. Ігор Кравець, автор проекту «Пам’ятаємо героїв АТО», директор КНСП «Оберіг», голова ГО «Українська єдність», подякував батькам за виховання сина та зазначив, що допоки житимуть люди, житиме і пам’ять про героїв.

Після завершення заходу присутні переглянули фільм про Героя АТО Андрія Шульгу, ознайомилися з експозицією в якій зібрані особисті речі та нагороди патріота.

Корисні посилання