ПАТ «Каланчацький маслозавод»

03.04.2017 08:34:18
ПАТ «Каланчацький маслозавод»

Г енеральний директор - Ружицька Людмила Пантелеївна

Каланчацький маслозавод засновано у 1931 році у смт. Каланчак, Херсонської області. За понад 80 річну історію завод сформував власні традиції приготування молочної продукції та постійно вдосконалював технології її виробництва.
На Каланчацькому маслозаводі постійно відбувається модернізація виробничих процесів та обладнання, що дозволяє забезпечити постійну високу якість молочної продукції.
Каланчацький маслозавод виробляє понад 25 різновидів молочної продукції під торгівельною маркою «Ружа»

Серед них представлені солодковершкове масло,

плавлений сир “Янтар”,

традиційні сири “Російський”, “Голандський”, “Гауда, Едам” і т.д.

Гордістю компанії є крупнопористі сири “Радомер”

Також в асортименті компанії присутні ексклюзивні сири, виготовлені за власною рецептурою, а саме: “Каланчацький” та “Ружен”

Кожен етап виробництва сирів та масла проходить під постійним контролем спеціалістів маслозаводу, що дозволяє забезпечити високу якість та відмінний смак продукції.

Крім того, підприємство виробляє казеїн.

Казеїн - фосфопротеїд, складний білок, головний білковий компонент молока. Казеїн практично нерозчинний у воді та в органічних розчинниках. Казеїн виділяють з молока, яке містить його 2,5-4,5%, але на його долю припадає 78-87% усіх білків. Також казеїн є багатим джерелом кальцію та фосфору.

Казеїн широко використовується у харчовій галузі в якості харчової добавки для людей, які потребують великої кількості білка (наприклад, спортсмени).

У промисловості завдяки своїм властивостям казеїн знайшов застосування при виробництві клейових фарб, пластмас та ін. Також він використовується в якості стабілізатора в різних емульсіях.

За всю історію існування, головним принципом роботи Каланчацького маслозаводу було зберігання та розвиток власних традицій, виробляючи смачні та корисні молочні продукти бездоганної якості.

Весь асортимент продукції можна знайти в торгівельних мережах України.


Переваги продукції ПАТ «Каланчацький маслозавод»:

- Сировина із екологічно чистих регіонів Херсонщини. Це дозволяє контролювати та підтримувати високий рівень якості продукції і гарний смак наших сирів та масла.
- Виключно натуральні інгрідієнти. Ніяких синтетичних домішок чи замінників. Корисність продукції понад усе.
Сучасне обладнання. У 2011 році на заводі було проведено реконструкцію.
- Значний досвід у виготовленні молочної продукції. Каланчацький маслозавод займається виробництвом вершкового масла та сирів вже понад 80 років.
- Сертифікація за системою контролю та безпеки НАССР. (впроваджено систему якості відповідно до ДСТУ ISO 22000) Така система встановлює єдиний порядок контролю на всіх етапах виготовлення безпечної продукції високої якості.
- Термозбіжна плівка “PREMIUMcheese”. Зберігання та дозрівання сиру відбувається в австрійській термозбіжній плівці “PREMIUMcheese”.
- Визнана якість. Продукція Каланчацького маслозаводу має відзнаки за чудовий смак та високий рівень якості, які були отримані на міжнародних виставках продуктів харчування.

Адреса підприємства: Україна, Херсонська область, смт Каланчак, вул. Піонерська, 90.
Телефон:+38 (05530) 3-12-53
Ел.пошта: info@ruzha.ua.

Корисні посилання