ПАТ «Новокаховський завод плавлених сирів»

05.10.2018 08:05:30
ПАТ «Новокаховський завод плавлених сирів»

Голова правління – Тіщенко Віталій Іванович

 

Компанія «Молочний доктор» існує на ринку з 2000 року. Продукція підприємств, що входять до складу нашої компанії, добре відома споживачам під Торговою маркою «Молочний доктор» і «Таврійський світ», «СССК», «Джанкойський», «НКЗПС», «Пані Сметанка»

Асортимент представлений наступними видами товарів:

• Незбираномолочна продукція (молоко, сметана, кефір, йогурт, ряжанка, сиркові десерти);

• Сири (тверді, плавлені, ковбасні, пастоподібні);

• Масло (вершкове, шоколадне, молочний жир, спреди);

• Сухі молокопродукти (молоко, вершки, сироватка).

Географія виробничої діяльності охоплює кілька південних областей України. У регіоні організована модернізована мережа пунктів приймання молока, що забезпечує стабільні поставки свіжого і якісної сировини на заводи. Пункти приймання оснащені високотехнологічними охолоджувачами шведської фірми «Де Лаваль», регіональним дилером якої і є наша компанія.

Фахівцями заводів, в досконального формі, здійснюється ветеринарний, санітарно-гігієнічний та мікробіологічний контроль готової продукції. Одна із сильних сторін Компанії «Молочний доктор» - це професійно організовані зберігання, транспортування і збут продукції. Таким чином, екологічно чиста, якісна, а головне смачна продукція підприємств Компанії «Молочний доктор» доступна практично у всіх регіонах України і є дуже популярною серед покупців.

Підприємства щорічно оснащуються додатковим обладнанням, запускаються лінії по виробництву нових видів продукції, використовуються нові види упаковки і дизайну, що дозволяє нашій компанії постійно розвиватися і йти в ногу з часом.

Не варто на місці і розвиток пакета брендів Компанії «Молочний доктор», який постійно поповнюється новими, сильними торговими марками сучасної і високоякісної продукції. Компанія веде політику активного і гнучкого взаємовигідного співробітництва з партнетрамі.

Асортимент виробляємої продукції:

Сири тверді, продукти сирні:

- плавлені, ковбасні, плавлені скибочці, пастоподібні.

Незбираномолочна продукція:

  • кефір ТМ «Молочний доктор», молоко, ряжанка, сметана,масло вершкове, молочний жир, спреди.

Компанія Nestle привласнила статус «Партнер» Підприємству Молочний доктор. 10.09.1010г компанія Nestle проводила щорічну церемонію нагородження «Кращий постачальник сировини і пакувальних матеріалів для українських підприємств Nestle», де підприємству Молочний доктор був привласнений статус «Партнер». Даний статус визначає надійне, плідну, багаторічну співпрацю з високим ступенем довіри, що забезпечує безпеку бізнесу. Оцінка постачальників проводилася за наступними критеріями: своєчасність поставок, відповідність за кількістю, рівень партнерських взаємовідносин, готовність постачальника адаптуватися до вимог Nestle, інновації, проекти по економії вартості продукції.

З 150 постачальників компанії Nestle в Україні почесний статус «Партнер» було присвоєно тільки 4-м компаніям.

 Торгова марка «Молочний доктор» - традиційний учасник найбільш значущих виставок і дегустаційних конкурсів як міжнародного, так і національного масштабу в області молочної промисловості.

Висока якість продукції Компанії, відданість міжнародним стандартам виробництва, екологічна безпека сировини і натуральність інгредієнтів - все це забезпечує ТМ «Молочний Доктор» визнання з боку професіоналів галузі. На сьогоднішній день продукти ТМ «Молочний Доктор» відзначені безліччю медалей і дипломів престижних галузевих форумів.

На підприємстві впроваджено систему управління безпечністю та якістю харчових продуктів відповідно до вимог НАССР.

                          

Юридична адреса:

74989, м.Таврійськ, вул. Промислова, 2

Контактні телефон/факс (05549)4 20 78

Корисні посилання