ПАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів»

29.12.2016 14:38:19
ПАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів»

ПАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів» був побудований в 1932 році.

Херсонський КХП переробляє зерно пшениці, здійснює накопичення і перевалку більше 10 видів сільськогосподарської продукції (в тому числі насіння соняшнику, ріпаку, гірчиці, льону, зерна пшениці продовольчої, фуражних пшениці і ячменю, проса, вівса, жита, шроту соняшнику і інших культур, а також гранульованих висівок), має всі можливості для доведення зерна до експортних кондицій.

Херсонський комбінат хлібопродуктів здатний приймати і відвантажувати вантажі автомобільним, залізничним, водним видами транспорту; проводити очищення та сушіння продукції, що надходить. Комбінат здійснює виробництво сортового пшеничного борошна вищого і першого сортів, а також макаронної муки, манної крупи; надає послуги з гранулювання і перевалки висівок.

На території підприємства розташований оліє-відвантажувальний термінал «Херсонес» ємністю 20 тис.тонн. Термінал здатний здійснювати накопичення і відвантаження олії соняшникової суднам з вантажопідйомністю до 10 тис. тон.

Сьогодні, Херсонський комбінат хлібопродуктів здатний на своїй території приймати і відвантажувати судна будь-якого типу водотонажністю до 50000 тонн, що значно здешевлює перевалку і фрахт суден.

Комбінат має силосні ємності до 100000 тон одноразового зберігання зерна. Планується збільшення ємності до 140 000 тонн зерна.

melnpДо послуг партнерів ХКХГ1 також пропонуються складські ємності двох структурних підрозділів: Нікольського хлібоприймального підприємства та Копанського хлібоприймального підприємства.

Підприємство обслуговується Одеською залізницею через станцію Херсон-порт.

До складу ПАТ «Херсонський КХП» входять наступні виробничі комплекси:
1. Портовий елеватор (перша і друга черга).
2. Цех млина з відділенням гранулювання висівок.
3. Копанське хлібоприймальне підприємство (ХПП).
4. Нікольське ХПП.

Адреса: Україна, 73024, м. Херсон, вул. Порт-елеватор, 5 тел/факс: +38 (0552) 42-33-09, 42-33-08, е-mаіі: secretar@hkhp.com.ua.

Корисні посилання