Педагоги Скадовщини приймали в гостях каховських колег

01.07.2013 22:00:00

Скадовський район продовжує брати активну участь у Всеукраїнській акції «Нові стандарти – нова школа», яка пов’язана з впровадженням нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти у других і п’ятих класах

Скадовський район продовжує брати активну участь у Всеукраїнській акції «Нові стандарти – нова школа», яка пов’язана з впровадженням нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти у других і п’ятих класах.
Спочатку вчителі Скадовського району побували в кращих школах Каховщіни, а днями запросили в гості колег, щоб теж продемонструвати і передати їм напрацьований за довгі роки досвід.
Свої двері перед каховчанами відчинила Скадовська гімназія, яку очолює заслужений учитель України Ганна Олександрівна Соценко. Прекрасний краєзнавчий музей, актовий зал, сучасні кабінети, які дозволяють впроваджувати Держстандарти, широкий вибір методичної літератури – все це відкрили для себе вчителі Каховського району, вивчаючи систему освіти Скадовщіни.
Також в рамках зустрічі відбувся круглий стіл, на засіданні якого були підняті актуальні на сьогоднішній день питання впровадження у навчально-виховний процес початкової та базової школи нових Державних стандартів, обговорювалися стратегічні шляхи вирішення проблем матеріально-технічного забезпечення сучасних навчальних закладів (комп’ютери, вільний доступ до Інтернету) і багато інших важливих питаннь.
У цілому співпраця педагогів Скадовського та Каховського районів стала дуже плідною, і колеги домовилися про спільну роботу й надалі.

Корисні посилання