Пенсіонерам Скадовського району провели інформаційно-роз’яснювальну роботу

08.10.2013 23:45:00

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича спеціалісти управління Пенсійного фонду України в Скадовському районі провели інформаційно-роз’яснювальну роботу

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни)» спеціалісти управління Пенсійного фонду України в Скадовському районі провели інформаційно-роз’яснювальної роботу. Тема семінару для осіб передпенсійного віку та інвалідів, які перебувають на обліку в Скадовському районному центрі зайнятості: “Право на соціальний захист і достатній життєвий рівень”.  
Захід проведено 03 жовтня 2013 року, у якому взяли участь перший заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Віталій Кулюк та заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Скадовському районі Олена Шмельова. Якісне та всебічне проведення цієї роботи сприяє підвищенню обізнаності у пенсійному законодавстві населення району. 
На семінарі були присутні 17 осіб, які найближчим часом будуть звертатися до управління Фонду за призначенням пенсії. Цей контингент потребує детального роз’яснення пенсійних прав. На початку заходу Віталій Кулюк ознайомив присутніх з результатами впровадження соціальних ініціатив Президента України в Скадовському районі, спрямованих на поліпшення соціального захисту громадян. Директор Скадовського районного центру зайнятості Євгенія Небрат зосередила увагу учасників семінару на змінах, що відбулися в чинному законодавстві про зайнятість населення.
 
Під час діалогу Олена Шмельова проінформувала присутніх про стан пенсійного забезпечення громадян, акцентуючи увагу на перерахунках пенсій, проведених у поточному році та повідомила про зміни, що відбулися у пенсійному законодавстві відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії», який набрав чинності з 1 липня 2013 року.
Також учасників семінару ознайомили з порядком подання та оформлення документів для призначення пенсій про підрахунок страхового стажу та залежності розміру майбутньої пенсії від розміру страхового стажу і легально нарахованої заробітної плати та строками призначення пенсій. Під час заходу присутні отримали детальні роз’яснення на задані питання та роз’яснювальні матеріали з питань пенсійного забезпечення.

Корисні посилання