Передноворічна зустріч воїнів-інтернаціоналістів

22.12.2018 13:46:31
Передноворічна зустріч воїнів-інтернаціоналістів

Цього суботнього ранку у районному будинку культури відбулися урочисті збори районного товариства воїнів-інтернаціоналістів, приурочені річниці введення радянських військ в Афганістан і створення Української спілки ветеранів Афганістану.

Привітати із зимовими святами та подякувати воїнам інтернаціоналістам за активну громадянську позицію на зустріч завітали й керівники району. Голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков та голова районної ради Тетяна Тертична виразили слова вдячності воїнам-афганцям за те, що свято бережуть пам’ять про своїх бойових друзів, за активну діяльність товариства,  за патріотично-виховну роботу серед молоді і самовідданість тих, хто бере  участь у теперішній війні або активно допомагають військовослужбовцям Збройних Сил України та запевнили представників громадськості у подальшій тісній співпраці та підтримці з боку районної влади.

Голова районного товариства Мєшков Костянтин подякував бойовому братерству за взаємовиручку і взаємодопомогу і особливо за турботу про мам загиблих афганців та висловив вдячність депутатам районної ради, фермерам за всебічну підтримку.

Зустріч відбулася у тісному родинному колі, оскільки до гостинної вітальні учасники бойових дій традиційно прийшли з дружинами, дітьми та онуками. Не залишилися учасники зібрання без гостинців та солодких подарунків дітям.

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув смертю хоробрих. А на завершення пролунало традиційне: «Віват, шураві!».

Корисні посилання