Передовий квартальний комітет з благоустрою

31.05.2016 09:10:47
Передовий квартальний комітет з благоустрою

На території дії органу самоорганізації населення – квартального комітету №2 Дніпровського району (район Воєнка) продовжують проводити акції з благоустрою та роз’яснювальну роботу серед мешканців кварталу з приводу дотримання правил благоустрою міста Херсона.

Голова квартального комітету Надія Ядлось разом з активними мешканцями постійно слідкують за станом вивезення твердих побутових відходів з території кварталу, оплати мешканцями за послуги вивезення сміття, а також за дотриманням порядку та належного санітарного стану навколо сміттєвих контейнерів та недопущенням скупчення стихійних звалищ гілок та сміття.

На території кварталу обладнанні спеціальні майданчики для сміттєвих контейнерів, що дозволяє зберегти територію чистою та доглянутою. Звичайно, робота з мешканцями з приводу дотримання правил благоустрою потребує сил та витримки, проте, як зазначає голова квартального комітету, більшість мешканців  кварталу з розумінням ставляться до вимог, долучаються до проведення суботників з дотримання чистоти, адже всім приємно жити та ходити по чистих вулицях, а не блукати у власних звалищах сміття.

Корисні посилання