Перегляд та аналіз результатів роботи 2-ого року реалізації проекту «Заради життя» в Херсонській області

06.09.2019 13:25:38
Перегляд та аналіз результатів роботи 2-ого року реалізації проекту «Заради життя» в Херсонській області

05 вересня на базі філії Центру пробації в Херсонській області відбулась робоча зустріч організована ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за сприяння міжнародної організації РАТН в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя»/«Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У зустрічі взяли участь керівники всіх служб, задіяних у проекті, та його координатори. Обговорено результати роботи по компоненту «Пробація», окреслено проблеми та досягнення в установах виконання покарань, роль філії Державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України».  Більш детально зупинились на виконанні пріоритетних дій у третьому році реалізації проекту та на рекомендаціях для покращення роботи в регіоні.           

Представник Херсонської міської громадської організації «Асоціація 21 Століття»  Ірина Андреєва наголосила, що з 01 жовтня 2019 року до нині існуючого проекту «Заради життя» будуть внесені зміни, які стосуються удосконалення взаємодії та співпраці між учасниками робочої групи у напрямку протидії суспільно-небезпечним хворобам.

Голова правління ВБО «Мережа організацій, що працюють у пенітенціарній сфері», Микола Гагаркін подякував всім за активну участь у впровадженні комплексного пакету послуг для засуджених осіб та особистий вклад кожного з присутніх у подоланні ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С.

Взагалі, за 2-ий рік реалізації проекту, серед осіб, які перебувають на обліку уповноважених органів з питань пробації міста Херсона, виявлено 3 ВІЛ-позитивні особи, 39 – з підозрою на туберкульоз та 1 – з підозрою на вірусний гепатит С. Всіх громадян направлено до лікувально-профілактичних закладів для підтвердження діагнозу та подальшого проходження лікування.

За інформацією філії Державної установи "Центр пробації" в Херсонській областіКорисні посилання