Перемогу у Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт «Усе навколо – енергія» виборола учениця Дмитрівської школи

12.10.2016 14:07:19
Перемогу у Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт «Усе навколо – енергія» виборола учениця Дмитрівської школи

Під назвою «Усе навколо-енергія» в столиці пройшов фінал МАНівського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6–8-х класів.

Конкурс відбувався у два етапи. На першому етапі, що проводився у заочній формі, журі визначило фіналістів у чотирьох номінаціях: «Альтернативна енергетика», «Енергозбереження у побуті та навчальному закладі. Екобудинок», «Енергія та довкілля», «Популяризація енергозберігаючого способу життя». З 27 по 29 вересня пройшов другий, фінальний, етап змагання, для участі в якому було подано 100 пошукових робіт від 107 школярів із 21 області України та Києва. Цей етап конкурсу відбувався вже очно – учасники захищали свої дослідження у формі учнівської конференції.

До складу команди Малої академії наук Херсонської області увійшла Анастасія Очеретна, учениця 8-го класу Дмитрівської школи Каховської районної ради. Разом з керівником Тетяною Дмитрієвою, учителем фізики, дівчина досліджувала енергозбереження в побуті та навчальному закладі. У своїй роботі вона оцінила усі заходи з енергозбереження, які можна здійснити для покращення власного побуту, розрахувала енергоефективність школи до і після впровадження енергозберігаючих заходів. Серед 31 фіналіста з різних регіонів України Анастасія виборола ІІ місце. Тези її роботи увійшли у збірку тез фіналістів Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів, видану національним центром МАН України.

Вітаємо Анастасію і її керівника з перемогою!

Корисні посилання