Переможців гри «Джура» -гордість Каховського району.

14.06.2018 12:49:17
Переможців гри «Джура» -гордість Каховського району.

 

Сьогодні голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков мав нагоду особисто привітав команду Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ № з перемогою в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-2018: Південний Форпост» та вручити кожному її учаснику пам’ятні сувеніри та солодощі.

До складу рою ввійшли учні Конопльов Данило, Семенов Максим, Забіров Володимир, Голік Данило, Калинюк Валентин, Гураль Віталіна, Корсун Альона, Ейвазова Христина. Вели команду до перемоги педагоги Любимівської ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ №1 – вчитель фізичної культури Малишенко Анатолій Петрович, педагог-організатор Калинюк Тетяна Олександрівна.

Зустріч пройшло у теплій, дружній атмосфері. Діти мали змогу поспілкуватися з керівництвом району, поділитися своїми спогадами про участь у змаганнях та планами на майбутнє. В свою чергу Валерій Миколайович висловив слова великої подяки керівникам команди за виховання підростаючого покоління у національно-патріотичному дусі, на ідеалах козацьких традицій, а  кожному її учаснику за патріотизм, згуртованість, велике прагнення до перемоги Також голова адміністрації запевнив учасників зустрічі у подальшій суттєвій підтримці районною владою та висловив сподівання на те, що команда достойно представить Херсонський регіон на ІІІ Всеукраїнському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбудеться 5-15 липня 2018р. у Хмельницькій області, повернувшись додому з купою нових вражень, позитивних емоцій, у чудовому настрої та бажанням до нових перемог.емоцій, у чудовому настрої та бажанням до нових перемог.

До привітань приєдналися й заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вакулич, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Калініченко, які запевнили дітей в тому, що вони майбутнє нашої держави і гордість району та побажали їм залишатися  й надалі достойними патріотами свого краю з активною життєвою та громадянською позицією, а також успіхів на життєвому шляху.

Вітаємо наших юних земляків з перемогою!!! Ми вами пишаємося

Слід зазначити на тому, що змагаючись з 24 командами Херсонщини рій «Прикордонник» показав прекрасні результати у 11 видах конкурсів та змагань гри «Джура» - «Впоряд», «Рятівник», «ШТурМ», «Чумацький шлях», «Смуга перешкод»,«Перетягування канату», «В колі друзів», «Добре діло», «Влучний стрілець», «Відун», «Таборування». І, як результат, відповідно до рейтингу за підсумками всіх конкурсів –  команда «Прикордонник» посіла І загальнокомандне місце та визнана найкращою в Херсонській області. Тож перехідні нагороди переможця  гри «Джура» - булава та шабля будуть цілий рік знаходитися в нашому Каховському районі.

Корисні посилання