Пересувна виставка «Формула безпеки Україна-НАТО» відкриється на Херсонщині

21.05.2018 05:51:37
Пересувна виставка «Формула безпеки Україна-НАТО» відкриється на Херсонщині

21 травня о 10.30 у Херсонському державному університеті (вул. Університетська, 27) відбудеться урочисте відкриється пересувної виставки  «Формула безпеки Україна-НАТО».

Виставка присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного Договору. Над проектом працювали Центр Інформації та документації НАТО, Український кризовий медіа-центр та Міністерство інформаційної політики України.

З огляду на російську агресію, співпраця з НАТО є пріоритетним напрямом роботи для України. Десятиріччя життя у Радянському Союзі виховали в українській суспільній свідомості певні стереотипи стосовно Організації Північноатлантичного договору. Сьогодні ми маємо знайти слова й інструменти, щоб донести правдиву інформацію до всіх аудиторій.

Ця виставка – освітній і інформаційний проект, який розповідає не лише про НАТО, а і про ширший контекст світової безпеки. Ви зможете побачити реальні факти співпраці України і Альянсу, реконструювати міфи про НАТО, взнати цінності Альянсу і уявити собі наслідки найбільших потрясінь ХХ століття.

Учасники церемонії відкриття:

Керівництво Херсонської  обласної державної адміністрації

заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін,

заступник Директора центра інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Ціємініте,

в.о. ректора Херсонського державного університету Наталія Тюхтенко,

командир навчального полку Збройних Сил Литовської Республіки Алексеюс Гейжевскіс,

заступник аташе з питань оборони Литовської Республіки Міндаугас Бабонас.

 Корисні посилання