Перші підсумки обласного профіквесту «В долонях степу і Дніпра»

17.11.2016 17:30:19
Перші підсумки обласного профіквесту «В долонях степу і Дніпра»

Сьогодні, 17 листопада, у приміщені ДНЗ “Вище професійне училище № 2 м. Херсона” відбулося урочисте підведення підсумків І етапу обласного заходу «ПрофіКвест «В долонях степу і Дніпра».

Нагадаємо, що зазначений інноваційний проект для учнівської молоді стартував 12 травня поточного року.

Проект започатковано під патронатом обласної державної адміністрації за ініціативи Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки та Херсонського обласного центру зайнятості.

Відзначимо, що в ході реалізації проекту учні-учасники виконували різноманітні завдання: визначали туристично-привабливі об’єкти та складали туристично-екскурсійні маршрути по районах та містах області, організовували літні  експедиції за прокладеним маршрутом з відвідуванням цих об’єктів з метою їх фотографування та відеозйомки, укладали  «туристичний  путівник» – у формі веб-сторінки у блозі проекту, розробляли  PR-кампанії власного екскурсійного маршруту та туристичних об’єктів тощо.

20161117_120101

Всього до безпосередньої роботи в проекті залучено близько 200 школярів із усіх районів і міст Херсонської області.

Привітала учасників проекту перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

«Цей проект дуже корисний, талановитий та важливий. Він допомагає школярам напрацювати навички, що можуть знадобитись їм після закінчення школи у майбутній професії. Наша область є туристично привабливою і взявши участь у проекті діти здобудуть навички у цій сфері. Працювати та трудитися складно і важко, але ініціатори цього проекту зуміли зробити працю цікавою грою. Граючи, дитина виявляє цікавість і вона легко напрацьовує необхідні професійні навички», – зазначила Валентина Січова.

Корисні посилання