Перспективи відновлення річкового екскурсійного обслуговування туристів на Херсонщині

13.02.2017 07:24:38

10 лютого управлінням туризму та курортів Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики Херсонської облдержадміністрації організовано робочу зустріч щодо налагодження партнерських взаємовідношень та обговорення питань, пов’язаних з впровадженням річкових туристичних маршрутів та організації відповідного екскурсійного обслуговування на території області.

Участь в обговоренні взяли Ігнатенко Євген Олександрович – директор судноплавної компанії ТОВ СП «НІБУЛОН», Криницький Роман Миколайович – заступник директора судноплавної компанії ТОВ СП «НІБУЛОН», Шкарупа Сергій Олексійович – начальник відділу рекреації Національного природного парку «Нижньодніпровський», Ковальов Сергій Анатолійович – начальник Нижньодніпровського підприємства ДП «Адміністрація річкових портів», Рачинський Володимир Віталійович – директор ТОВ «ТУР ПЛАЗА» та Ярмій Павло Олексійович – директор ТОВ «Фініст тур»,а також Тетяна Таранова, заступник начальника управління туризму та курортів  - начальник відділу рекреаційно-курортних територій Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації.

На засіданні були представлені проектні пропозиції річкових туристичних маршрутів Білозерського, Бериславського, Голопристанського, Олешківського районів та міста Нова Каховка, які були розроблені на виконання доручення голови обласної державної адміністрації А.Гордєєва.

Окремо Сергій Шкарупа презентував два актуальних маршрути Національного природного парку «Нижньодніпровський» з можливістю використання різнопланового  водного транспорту із залученням до співпраці туристичних операторів області.

Представники судноплавної компанії ТОВ СП «НІБУЛОН», Євген Ігнатенко та Роман Криницький висловили свою глибоку зацікавленість у розвитку річкових туристичних маршрутів у Херсонській області. Розповіли про технічні можливості деяких плаваючих засобів компанії та заявили про бажання надалі співпрацювати з НПП «Нижньодніпровський» та туроператорами Херсонщини у напрямку налагодження екскурсійних туристичних перевезень. Повідомили, що вже мають приблизні розрахунки вартості перевезення і готові направити їх представниками туристичного бізнесу для доопрацювання вартості проїзду екскурсійних турів.

У ході засідання учасники бесіди дійшли до висновку, що вже цією весною мають бути запущені перші пілотні прогулянки по річковим туристичним маршрутам Херсонщиною, а також розроблені різноманітні маршрути для задоволення туристичних потреб різних груп туристів, від школярів до дорослих.

Учасники наради домовились визначитись з наявним колом нагальних проблемних питань для оперативного вирішення за сприяння Херсонської обласної державної адміністрації та інформувати управління туризму та курортів найближчим часом.

Корисні посилання