Перший заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень розказав про переваги Херсонщини над Кримом

14.06.2013 22:32:00

Херсонщина це область, яка має дуже великий рекреаційний та аграрний потенціал. Про це Ярослав Жаліло заявив під час І Балтійсько-Чорноморського економічного форуму

Перший заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень при Президенті України Ярослав Жаліло  зазначив, Херсонщина це область, яка має дуже великий рекреаційний  та аграрний потенціал. Про це він заявив під час свого виступу на пленарній частині І Балтійсько-Чорноморського економічного форуму.
«Перевага  Херсонщини, у порівняні з Кримом, полягає в тому, що тут набагато більше так званих «зелених» площ, які можна розвивати з нуля. Крім того, це регіон, який серйозно зорієнтований на міжрегіональне партнерство. Адже Херсон – зв’язна ланка між такими індустріально розвиненими областями, як Донецьк, Одеса, Крим та центром України», – сказав Ярослав Жаліло.
Він також зазначив, що Херсонщина має великий аграрний потенціал, адже наразі в області розвивається сегмент індустріального сільського господарства, що є важливим для роботи аграрної продукції не лише області, але й усієї країни.
Нагадаємо, що з  14 червня в смт Лазурне Скадовського району Херсонської області стартував I Балтійсько-Чорноморський економічний форум, метою якого є встановлення економічних коопераційних зв’язків підприємств Херсонської області з партнерами країн Балтійського та Чорноморського басейну. Форум триватиме 2 дні.

Корисні посилання