Під керівництвом Володимира Клюцевського відбулася щотижнева апаратна нарада

12.04.2016 09:06:39
Під керівництвом Володимира Клюцевського відбулася щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, за участю керівників структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації, традиційно відбулась щотижнева апаратна нарада. Обговорено організаційні питання, пов’язані з перебуванням в області комісії з поглибленого вивчення діяльності обласної державної адміністрації та щодо сприяння її діяльності.

Також обговорено Порядок підготовки, подання та розміщення матеріалів, які опубліковуються на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації, затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 06.04.2016 р. № 246, та роль в цих питаннях структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації. Зокрема, наголошено на необхідності впровадження нового підходу до розміщення на веб-сайті розпоряджень голови обласної державної адміністрації, а також іншої публічної інформації.

Під час розгляду питань по роботі із зверненнями громадян знайшла позитивні відгуки діяльність Херсонського обласного контактного центру по супроводженню “гарячої” телефонної лінії голови обласної державної адміністрації. Адже, протягом І кварталу 2016 року розглянуто 1540 звернень на “гарячу” телефонну лінію. Всім громадянам було надано практичну допомогу та за результатами надійшло близько 20 подяк.

Корисні посилання