Під керівництвом голови райдержадміністрації узгодили проведення свята Водохреща

12.01.2016 05:43:47
Під керівництвом голови райдержадміністрації узгодили проведення свята Водохреща

19 січня православні та греко-католики відзначають одне з найбільших релігійних свят – Водохреща.

12 січня 2016 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика проведено організаційний комітет з питань підготовки та відзначення в районі свята Водохреща.

Для напрацювання спільного плану організаційно-технічних заходів на нараду запрошено структурні підрозділи районної державної адміністрації, органи місцевого самоврядування, представників районного відділення поліції, МНС, релігійних громад міста, засоби масової інформації.

Кожен з учасників засідання взяв участь в обговоренні проекту плану заходів та вніс свої пропозиції.

За традицією святкові заходи відбудуться 19 січня 2016 року о 12.00 годині на центральній набережній міста.

Зранку 19 січня в церквах розпочнеться відправлення святкового молебню. Після чого усі бажаючі зможуть приєднатися до християнського обряду освячення води на міській набережній, омитися священною водою, яка саме у цей день набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

З метою створення зручних та безпечних умов для населення, буде встановлено намет, чергуватимуть медичні працівники, правоохоронні органи та МНС.

Віктор Турик звернувся до присутніх з побажанням об`єднатися на принципах толерантності та взаємоповаги, незважаючи на політичні погляди та релігійні уподобання: «Сьогодення вимагає від нас компромісів, налагодження діалогу та порозуміння», – наголосив Віктор Ананійович.

Запрошуємо всіх скадовчан та жителів району долучитися до святкування Водохреща та взяти участь у зимовому купанні на території міського пляжу.

Корисні посилання