Підготовка до опалювального сезону в Каховському районі ведеться згідно планових показників

06.07.2016 16:27:25
Підготовка до опалювального сезону в Каховському районі ведеться згідно планових показників

Для аналізу стану виконання заходів і прийняття своєчасних рішень з метою реагування на проблемні ситуації створено районну комісію з питань організації якісної підготовки та сталої роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період та затверджено першочергові заходи підготовки до зимового періоду та графік проведення перевірки об’єктів господарського комплексу району.

06 липня 2016 року відбулося засідання комісії з організації та підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017, яке пройшло під  головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Шевченка.

Розпочинаючи засідання Сергій Шевченко зазначив, що в умовах різкого зростання цін на газ та електроенергію постає необхідності впровадження закладами бюджетної сфери заходів з енергозбереження, технічного переоснащення обладнання котелень та  утеплення приміщень.

«Метою сьогоднішнього засідання є з’ясування реальної ситуації готовності закладів соціально-культурної та комунальної сфери до зими, визначення нагальних проблем, з’ясування їх причин та винайдення дієвих шляхів їх усунення»- наголосив Сергій Олександрович.

В ході засідання керівники доповіли про стан виконання галузевих заходів по підготовці об’єктів господарського комплексу району зазначивши, що робота проводиться згідно затвердженого плану.

Отже найкращу показники готовності до зими продемонстрували керівники медичних закладів – центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги.

В навчальних закладах наразі проводяться поточні ремонти, підготовка до проведення тендерних робіт із закупівлі газу та вугілля. Закінчення виконання основних заходів – складення та затвердження актів готовності навчальних заходів до початку чергового навчального року.

Заслухавши інформацію начальника відділу культури Сергій Олександрович наголосив на необхідності взяття рід контроль питання потреби у забезпеченості вугіллям та коштів необхідних на його закупівлю, особливо наголосивши на організації проведення закупівель на конкурсній основі в системі Prozorro.

Окремо заслухали начальника Каховської філії ДЕД ДП «Херсонський облавтодор» Баранецького Б.Б з приводу стану проведення ремонтних робіт доріг територіального та місцевого значення, заготівлі солі, готовності спеціальної техніки, стану проведення обкосів доріг. В ході доповіді виникло питання щодо ремонту доріг місцевої мережі. Оптимізація шкіл веде за собою питання стану доріг по яким здійснюється підвіз учнів до шкіл. Наразі постає питання забезпечення належного стану маршрутів руху шкільних автобусів. Рекомендовано дане питання відпрацювати спільно із відділом освіти, молоді та спорту.

Розглядаючи стан готовності до зими рятувальних служб району, заступник начальника Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області Паньков А.С. визначив проблемним питання забезпеченості кадрами районної служби. Та задля уникнення нестачі техніки запропонував відпрацювати з керівниками місцевих громад, фермерських господарств питання укладання договорів на використання додаткової техніки у разі виникнення в цьому необхідної потреби при надзвичайній ситуації в умовах осіннє-зимового періоду.

В своїх доповідях керівники також озвучили невирішені найбільш проблемні  питання та пропозиції стосовно їх вирішення.

Підсумовуючи сказане Сергій Олександрович сказав: «Минулий опалювальний сезон пройшов без ускладнень, і вже зараз необхідно подбати про підготовку до зими. Райдержадміністрація триматиме під контролем виконання заходів з підготовки  об’єктів соціальної сфери та господарського комплексу до опалювального періоду, здійснюватимуться виїзди робочої групи для оцінки готовності об’єктів на місцях».

Корисні посилання