Підготовка до семінару – наради з питань удосконалення апаратної роботи в районних державних адміністраціях та виконавчих комітетах міських рад області

04.04.2016 10:29:56
Підготовка до семінару – наради з питань удосконалення апаратної роботи в районних державних адміністраціях та виконавчих комітетах міських рад області

Організаційним відділом апарату облдержадміністрації здійснюється підготовка семінару – наради з питань удосконалення апаратної роботи в районних державних адміністраціях та виконавчих комітетах міських рад області, яка відбудеться 06 квітня 2016 року.
Розроблено програму семінар-наради, якою передбачено розглянути наступні питання:
1. Практичні аспекти застосування нового законодавства про «Про державну службу»
2. Основні інноваційні положення нового законодавства України «Про державну службу». Погляд профспілкових організацій державних установ.
3. Про зміни в антикорупційному законодавстві у зв’язку із набранням чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру у 2016 році».
4. Організація системного контролю як засіб підвищення якості управлінських рішень.
5. Сучасні підходи до впровадження електронного документообороту у взаємодії з райдержадміністраціями.
6. Організація виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців» у частині набуття чинності нових змін з 04 квітня 2016 року.
7. Правові аспекти скасування розпоряджень голів райдержадміністрацій. Порядок реєстрації нормативно-правових актів райдержадміністрацій. Своєчасність, актуальність та змістовність надання відповідей на запити Херсонської обласної державної адміністрації, контролі тощо.
8. Система планування роботи місцевих державних адміністрацій.
9. Організація роботи із зверненнями громадян в районних державних адміністраціях та міськвиконкомах.
10. Про посилення контролю за станом мобілізаційної підготовки місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
11. Практика впровадження в апаратах Бериславської, Білозерської, Каховської та Чаплинської районних державних адміністрацій системи управління якістю згідно з вимогами ДСТУ ISO 9001:2009.
У нараді візьмуть участь керівники апаратів районних державних адміністрацій та керуючі справами міськвиконкомів міст обласного значення.

Корисні посилання