Підготовка до урочистостей

15.10.2015 10:43:37
Підготовка до урочистостей

Сьогодні працівники апарату облдержадміністрації взяли участь в заходах, пов’язаних з проведенням генеральної репетиції традиційної щорічної процедури посвяти в курсанти першокурсників Херсонської державної морської академії.

Урочистості відбудуться в суботу 17 жовтня об 11:00 на схилах парку Слави в знаковому місці – біля “вічного” вогню. У заходах очікується участь 3500 курсантів Академії та більше 15 тисяч жителів міста і гостей з більшості областей України.

Довідково: кількість працівників Державної морської академії складає 850 осіб, у т.ч. 400 – професорсько-викладацький персонал. Ректор – Ходаковський Володимир Федорович.

Академія є однією з найкращих у Європі, 3 роки поспіль займає І місце в Україні серед морських академій (за висновками МОНу).  За останні 10 років в розвиток навчально-тренажерної бази, яка відповідає усім міжнародним стандартам, залучено інвестицій на 27 млн доларів США і протягом 2015-2016 рр буде додатково інвестовано 2,2 млн доларів США. Укладено угоди про співробітництво з найбільшими крюінговими судноплавними компаніями світу: Marlow Navigation, Columbia Shipmanagment та  IMEC.

Корисні посилання