Підопічний Нижньосірогозького КВІ отримав гуманітарну допомогу

08.09.2016 13:02:34
Підопічний Нижньосірогозького КВІ отримав гуманітарну допомогу

08 вересня 2016 року, за сприяння фахівців Товариства Червоного Хреста в Нижньосірогозькому районі та Нижньосірогозької районної спілки інвалідів «Оберіг», правопорушнику В., який  перебуває на обліку Нижньосірогозького РС КВІ управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі та є інвалідом ІІІ групи, було надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та одягу.

Хоча основним завданням КВІ є виконання покарань призначених судом та попередження злочинів і інших правопорушень особами, які перебувають на обліку в інспекції, частина роботи КВІ направлена на створення належних умов для повноцінного повернення людини у суспільство та надання всебічної допомоги засудженим особам, які звільнені від відбування покарань з випробуванням та проживають на території району.

Частіше за все такі люди не знають куди їм звернутися, кому довіритися та де отримати потрібну інформацію. Іноді, на такі дії  їм елементарно не вистачає освіти, а іноді вони просто соромляться. Тому, перш за все така робота проводиться також з метою знайти і усунути причини, через які людина стає на хибний шлях та попередити вчинення нею повторних кримінальних правопорушень.

Як показує практика, співпраця персоналу кримінально-виконавчої інспекції, громадських та благодійних організацій не є марною справою. Але щоб людина звернулася по допомогу, її потрібно іноді переконати в тому що допомога їй дійсно потрібна.

Корисні посилання