Питання підготовки закладів освіти району до нового 2019/20 навчального року знаходиться на особистому контролі керівництва Верхньорогачицької райдержадміністрації

13.08.2019 06:20:16
Питання підготовки закладів освіти району до нового 2019/20 навчального року знаходиться на особистому контролі керівництва Верхньорогачицької райдержадміністрації

Підготовка закладів освіти району до нового 2019/20 навчального року знаходиться на особистому контролі керівництва, саме тому 12 серпня 2019 року, дане питання стало одним із основних під час щотижневої робочої наради у Верхньорогачицькій РДА.

У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко, заступник голови райдержадміністрації Світлана Нестеренко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій та установ району.

За інформацією т.в.о начальника відділу освіти райдержадміністрації Аліни Пахомової, з метою підготовки навчальних закладів району до нового навчального року, проведена відповідна робота по завершенню капітальних та поточних ремонтів освітніх закладів. Крім того, проводяться роботи щодо забезпечення підключення закладів загальної середньої освіти району до швидкісної мережі Інтернет.

Чималу увагу під час наради також було приділено підготовці закладів освіти до опалювального сезону про, що розповіла директор КУ «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Наталя Денщик.

Окрім питань стану освітньої галузі району були опрацьовані питання щодо готовності закладів охорони здоров’я району до роботи в осіньо-зимовий період, наповнення місцевих бюджетів, проведення рейдів працівниками служби у справах дітей , центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, працівниками поліції з метою перевірки дотримання розважальними закладами вимог закону щодо перебування у них неповнолітніх та інші.

За результатами обговорення зазначених питань Наталією Тарасовою були надані відповідні доручення.

Корисні посилання