Питання готовності господарського комплексу району до осінньо-зимового періоду знаходиться на постійному контолі райдержадміністрації

12.09.2016 16:15:52
Питання готовності господарського комплексу району до осінньо-зимового періоду знаходиться на постійному контолі райдержадміністрації

09 вересня 2016 року, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Олександровича Шевченка відбулося засідання комісії з організації та підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року.

В роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ, організацій району, голова Дудчинської сільської ради Гусейнов А.М.

Чергове засідання комісії обумовлене закінчення планових обстежень соціально-культурних та комунально-побутових  об’єктів району.

В ході засідання, керівники районних установ доповіли про стан виконання галузевих заходів по підготовці об’єктів господарського комплексу району, зазначивши невирішені проблемні  питання та пропозиції стосовно їх вирішення.

Окремо, в співпраці з головою Дудчинської сільської ради Гусейновим Аширом Мамедовичем обговорено питання сталої роботи ЗОШ І-ІІІ ступеню с. Дудчино в новому опалювальному сезоні

Переважна більшість об’єктів району, до роботи в осіннє-зимовому періоді 2016/17 року готова. Але існує ще ряд проблем, першочергове вирішення яких є пріоритетним завданням служб району. Це і: тендерні закупівлі газу та вугілля та  капітальні ремонти покрівель об’єктів соцкультпобуту тощо.

Начальником Каховської філії ДЕД ДП «Херсонський облавтодор» Баранецьким Б.Б доведені до відома керівництва району результати підготовки дорожньо-експлуаційної дільниці до роботи у складних погодних умовах осіннє-зимового періоду, плани проведення ямкового ремонту і покосів трави на узбіччях доріг та проблеми функціонування дорожньої служб.

Заходи з організації та підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року тривають та знаходяться під  постійним контролем районної державної адміністрації.

Корисні посилання